Jdi na obsah Jdi na menu
 


Handling

4. 8. 2007

Junior Handling a Senior Handling jsou soutěže, při kterých se hodnotí to, jak šikovně je schopný vystavovatel předvést psa.

Muffy měl tu čest na MVP Brno v únoru 2007 být součástí týmu s Honzíkem Malým, mladým vystavovatelem. Po pravdě, do té doby jsem nevěřila, že by Muffy tak hezky spolupracoval s někým jiným než se mnou, ale Honzík mě vyvedl z omylu. A bylo to velice příjemné vyvedení, i když jsem musela celou dobu stát bokem. Honzík s Muffym se totiž dostali do finále soutěže a skončili na třetím místě! Jsem si jistá, že by to Honzík vyhrál, ale Muffy je přece jenom už starší pán a za celý den toho měl plné zuby, takže se nepředvedl v úplně plné kráse. Něco víc je na Honzíkových stránkách.

Musím se přiznat, že všem mladým vystavovatelům závidím. Taky bych se ráda účastnila takových soutěží, ale jsem moc stará. Tak jsem to zkusila na Intercanisu v červnu 2007 na Senior Handlingu. Nebyla jsem ovšem schopná Muffyho předvést, takže nás pan rozhodčí vyřadil už v první vlně. Musím ale uznat, že jsem se hodně nasmála. Dokonce z toho je i kratičké video na http://youtube.com/watch?v=wjMUTQ8NTCQ